COBALT

סקירה כללית

הסיפור של קובלט מתחיל בעיר קטנה שבקנזס ארה"ב בשנת 1968 עם רצון ורעיון לבנות את הסירה הטובה והמהירה ביותר על המים, לפני למעלה מ -50 שנה, קובלט עוררה תחושות בעלות שם נרדף להישגיות. מתחילת הדרך שם החברה מייצג את המחויבות של קובלט לביצועים בסטנדרט יוקרה גבוהה ביותר, כיום החברה ידועה כמומחית לבניית סירות באמריקה. עבור רבים להיות בעלים של קובלט הפך ליעד.

לפרטים נוספים:
טל הולנדר – 050-7644436
Tal@aquamarina.co.il

SURF CLASS

Surf systemWake surfing  וסקי מים הטובים ביותר.

לדור הבא של המשפחה מגיע דור חדש של סירות.  Cobalt Surf,  יוקרה ללא תחרות וטכנולוגיית גלישה מעולה, קובלט הבחירה הנכונה למשפחה.

הסירה מצוידת במנוע וולוו פנטה FWD, ומגיעה למהירות מרבית בזריזות ובקלות. עם ססגוניות, גימור איכותי והרבה כוח, ניתן לתמרן בקלות את הגל, העלייה לגלישה או לעשות סקי בפשטות. בזכות גוף בעל צורת ה-V העמוק של קובלט , מתקבלת הפלגה נעימה ויבשה כפי שמצופה מקובלט- ולא משנה מה הם התנאים בים.

 

Truwaveהשלב הבא בטכנולוגיית סירות הסקי.

חווית גלישת Wake surfing יוצאת דופן שאינה פוגעת בנוחות ההפלגה המהירה של קובלט. תוך כדי יצירת  גל לגלישה, השליטה התמרון נשארים והנהג יכולים לעבור בקלות מגל גלישה מעולה לווייקבורד או להפלגה רגילה. המפתח כאן הוא הפשטות. בנוסף, ה Forward Drive של וולוו מתוכנן באופן ייחודי עם המדחפים הפונים קדימה, המדחפים ממוקמים היטב מתחת לסירה לשם בטיחות הגולשים.

וולוו פנטה FWD טכנולוגיית TruWave של קובלט מתחילה באמצעות וולוו פנטה FWD, מערכת אשר מהונדסת באופן ייחודי עם המדחפים הפונים קדימה וממוקמים מתחת לגוף הסירה לטובת בטיחות. להבי המדחף המסתובבים לכיוונים מנוגדים מושכים את הסירה דרך המים במקום לדחוף אותה, וכתוצאה מכך ההאצה והמהירות טובים יותר. הסירה מפליגה בצורה יעילה וחלקה יותר תוך כדי שיפור צריכת הדלק פחות רעשים ועשן, כלומר יותר נוחות במהלך ההפלגה.

 

Sterndrive

R seriesהתרגשות ואלגנטיות יחדיו.

סדרת R היא האולטימטיבית של סירות  הספורט, מעוצבות בעלות קווים חלקים ומסוגננים. מלוטשת, ספורטיבית ויוקרתית, השילוב המושלם בין ריגוש ואלגנטיות. בין אם אתם מתכנסים להפלגת שקיעה או יוצאים  כל המשפחה ליום של כיף וספורט ימי, סדרת R מוכנה.

10 seriesנוֹחוּת. פוּנקצִיונליות. מוּתָרוּת.

הודות לסגנון והעיצוב של קובלט, סדרת 10 מיועדת לביצועים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. פניות מהירות וביצועים ללא פשרות, שיוט נעים בין אם גולשים או פשוט מפליגים, סדרת ה-10 פשוט מבצעת מה שדורשים. בנוסף, סירות אלה עושות הכל תוך שהן נשארות חסכוניות בדלק ככל האפשר וזוהי הסירה האידיאלית להצטרף למשפחת קובלט.

A seriesכמו אף אחד אחר.

סדרת A מציגה עיצוב של יאכטה גדולה ויוקרתית. אך בצורה יוצאת דופן. יציבה מאוד במהירויות גבוהות ומספקת ביטחון לנהגים ונוחות ללא תחרות לנוסעים, תוך שמירה על מורשת הביצועים. סדרת A של קובלט, המיועדת לחובבי שייט הדורשים את הטוב ביותר, מספקת אלגנטיות, יוקרה וביצועים ללא תחרות.

Outboards

מנועי חיצון, מוגדרים מחדש: יוקרה, רבגוניות וכוח.

סדרת SC מסמנת את המחויבות שלנו לשוק מנועים חיצונים אשר הולך ומתפתח, מחויבות הנובעת מהאפשרויות של עיצוב חכם. המטרה עם מנועי החיצון היא לפתח סירות שצויירו מחדש, מאוזנות ומכוונות מחדש כדי להוסיף נוחות, חסכון ושקט לסגולות הקובלט המסורתיות של ביצועים,  נוחות ויוקרה.

עבור סדרת SC, מנוע חדש לגמרי אשר תוכנן להיות שקט וחלק בצורה יוצאת דופן, ללא קשר לתנאי הים. בשילוב של הספק גבוה, אין צורך להתפשר על הביצועים שמצפים מקובלט. כעת מתקבלת עמידות במי מלח המלווה ביעילות מהירה לעליה לגלישה, תוך כדי אפשרות לבצע סיבובים אגרסיביים. סדרת SC קובעת את הסטנדרט לשוק מנועי החיצוני היוקרתי.

Contact us for further information